Home
Biografie
Diensten
Projecten
Promotie
Samenwerkingspartners
Stichting en Bestuur
Contact
   
   
   
Samenwerkingspartners

 

Om een optimaal resultaat te bereiken voor de verschillende projecten wordt door Bureau en Stichting Theaterprojecten samengewerkt met bedrijven, stichtingen en organisaties zoals:

 

Hagen Events www.hagen.nl
Ontwerper Jan Peerik     www.kade42.nl
Fotografie Cats&Withoos   www.cats-withoos.com
Introdans    www.introdans.nl
Videoprojecten www.videoprojecten.nl
It Moves TV  www.itmoves.tv
Peter Damen   www.damenagency.com
Paul Wijtvliet    www.wijtvliet.nl
Toneelgroep Oostpool   www.oostpool.nl
Kunstbedrijf Arnhem   www.kunstbedrijfarnhem.nl
M-Works    www.m-works.nl
Schouwburg Arnhem  www.mssa.nl
Luxor Live www.luxorlive.nl
Vorstelijk Theater    www.vorstelijktheater.nl
TDC Marketing   www.tdcmarketing.nl
Bibliotheek Arnhem  www.bibliotheekarnhem.nl
Opera Dolleboelja  www.operadolleboelja.nl
Terwisse producties   www.terwisseproducties.nl
Historische kelders Arnhem   www.historischekelders.nl
Focus Filmtheater Arnhem   www.focusarnhem.nl
Gemeente Arnhem   www.arnhem.nl
Ron Vervuurt   www.ronvervuurt.nl
Onbegrensde zaken www.onbegrensdezaken.nl
 
 En alle anderen die vooruit gaan!
 
 
Besturen:
Stichting Doloroso (tot heden)
Stichting Federatie Festivals in Gelderland (2013-2014)
Stichting Jazz Impuls (2009-2011)
Stichting Textielprojecten (april 2018-heden)
Vereniging Buitentheater Festivals Nederland (mei 2018-heden)
Stichting Viering Nationale Feest- en Gedenkdagen Arnhem (januari 2018-heden)
 

 

Copyright Stichting Theaterprojecten | Website by DigiConcept